26th Май 2010
| EnglishClub | ПОЛУЧЕНИЕ ВИЗЫ

Документы для получения Британской визы, рекомендации.

Служба кордонів і імміграції Великої Британії пропонує рекомендації щодо додаткових документів, необхідних для подання заяви на отримання візи. 

Выписка из рекомендаций службы границ и иммиграции Великобритании:

Служба кордонів і імміграції Сполученого Королівства Великої Британії і Північної Ірландії перевіряє документи, що подаються разом із заявою. Бажано, щоб заявники, за можливості, надавали документи, які можуть бути перевірені (значно краще за номером стаціонарного телефону, аніж мобільного).

 Працівники Служби кордонів і імміграції Великої Британії можуть перевірити оригінальні документи, щоб упевнитись, що вони не були підроблені.

 Найкращим підтвердженням особистого фінансового стану або фінансового стану компанії є деталізована банківська виписка по руху коштів на рахунку (дебет-кредит) за останні 3-6 місяців із зазначенням балансу на рахунку на кінець періоду. Загалом, податкові декларації, де суми отриманих доходів задекларовано самими платниками, а також реєстраційні документи компанії/фізичної особи-підприємця тощо не являють собою переконливе підтвердження особистих доходів або прибутковості юридичної особи.


Комментирование закрыто.